Dobry sen to podstawa

Im więcej badań prowadzimy na temat snu, tym bardziej go doceniamy. Dobry sen jest absolutnie niezbędny dla dobrego samopoczucia, umiejętności motorycznych, czasu reakcji i procesów myślowych. A zatem sypialnia w magicznym domu stanowi miejsce odpoczynku, odnowy i rewitalizacji dla ciała, zaś w przypadku umysłu i ducha – uzdrawiających wiadomości pochodzących z innych królestw.
wygodne łóżko
Więcej info tutaj
Jakby tego było mało, sypialnia jest tożsama z romansem. Kiedy przepełnia ją namiętność, otwartość i miłość, takie też stają się nasze serce i związek. (Nawet jeśli nie interesują cię związki, romans i otwartość stanowią niezbędne komponenty dla natchnienia i radości). A zatem sen i romans – dwa najważniejsze czynniki – należy brać tak samo pod uwagę, jeśli chodzi o magiczne zajmowanie się sypialnią. Najpierw porozmawiajmy o łóżku. Powinno być, oczywiście, bardzo wygodne. Najlepsze jest takie z mocnym drewnianym wezgłowiem, ponieważ dzięki temu mamy poczucie bezpieczeństwa, a samo wezgłowie symultanicznie przewodzi energię – lekko i uziemiająco. Najlepiej, jeśli całe łóżko, a przynajmniej materac i sprężyna tapicerska, jest nowe. Materac powinno się zmieniać przynajmniej co cztery lata i po rozwodzie, rozpadzie związku i poważnej lub długoterminowej fizycznej chorobie. Łóżka bowiem w potężny sposób wchłaniają i zachowują energię. Warto zobaczyć https://stylowo-mieszkam.pl/29-lozka-loza-toaletki
wygodny materac to podstawa
Dlatego tak ważne jest, aby nie spać na starych, zużytych wzorcach energetycznych, bez względu na to, czy są nasze czy kogoś innego. Dzięki temu nie tylko będziemy spali lepiej, ale unikniemy przeżywania pewnych sytuacji czy stanów, które już nie są typowe dla nas – lub które nie miały z nami nic wspólnego.